3.díl, 1. části - Překvapení

14. ledna 2008 v 14:26 | kacccka |  Rodina Petříkových
KONEC MINULÉHO DÍLU: ...jí to stejně odpustil... Moc ji miluje, ale řekl, že jestli se něco podobného bude někdy opakovat tak se rozejdou..... Máma sice slíbila, že ne.. Ale nevěřím jí.....

Ráno jsem vstala, byla ještě tma… Měla jsem těžká víčka od toho jak jsem brečela…. Je to sice dva měsíce zpátky, táta jí odpustil, ale stejně… Jak to mohla tátovi udělat? On ji tak miloval… Jdu se převléct..


Nepřevlíkla jsem se do mého.. Rozhodla jsem si změnit styl oblečení a líčení... I vlasy.. A proč? Protože za a.na to jak se obleču a namaluju teď kluci letí a za b. nejsem taková drsňačka jak se dělám.... Ach ne já mám....


....jebáky!!! Musím to nějak zamaskovat.... Nejdřív se odlíčím....


O bože!! Já vypadám bez líčidel hrooozně!!! Tak teď du zamaskovat ty jebáky...


Tak a jsou zamaskovaný... A teď du vychitat tu image...


Image alá jemná dívka.. NN!!! Chci šokovat!!


Tak tímhle šokuju stoprocentně!! Jdu se ukázat mámě ( Njn, už to není děv*a...Usmířili jsme se.. )... Táta odjel na služební cestu, ségra spí u kámošek, protože se s mamkou nehodlá usmířit.... Tak jsme nato usmiřování měli času dost... S mámou jsme se sice usmířili, ale když si vzpomenu na včerejšek tak mě otřese zima... Šla jsem dolů a dolů se jde přes terasu a potom přes ložnici... Zrovna jsem chtěla vejít do dveří , když jsem viděla jak se tam máma drží za ruce s Davidem ( černoch s kterým sem ji před tím nachytala ).... Možná si řeknete: Vždyť se jenom drželi za ruce... Až na to že byli ve spodním prádle... A na to že s Davidem už jednou tátu podvedla....


Možná u nás i spal.... No, nebudu to řešit a jdu se mamce ukázat...


Já: ,,Ne! Jak jsi mohla? Znovu? Teď už ti to neprojde!! Tátovi to řeknu a vyse*e se na tebe!! Ty šla*ko!!!
Máma: ,,Nic mu neříkej!! Pro jeho i naše dobro!!"
Já: ,, Abys ho mohla dál podváďet?? Nikdy!!"
Máma: ,,Prosím!!"

Utekla jsem... Taxíkem....Ujela jsem... Od mamky, od našeho domu od všeho!!! Vrátila jsem se až ráno... Doma mě čekalo překvapení!! Naštěstí příjemné!! Přišel mě navštívit Ondra!! Stal se mým nejlepším přítelem i mou láskou... Každé ráno za mnou potom chodil a jezdil se mnou do školy...


Jednou jsem zrovna přijela ze školy - samozdřejmě s Ondrou a v kuchyni klečela mamka... Brečela.... A mluvila si sama pro sebe: ,, To né!! Jestli to má být trest tak mi to nedělej, vem si radši mě!! Vešla jsem za roh a jak jsem to viděla vykřikla jsem... ,,To neee!!"

BRZO BUDE DALŠÍ DÍL, KDE SE DOZVÍTE CO SE STALO!! NENECHTE SI UJÍT!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 AlbertDrink AlbertDrink | E-mail | Web | 7. června 2018 v 4:58 | Reagovat

The prostate gland is the central section of a male's the reproductive system. It secretes fluids that assist the transportation and activation of sperm. The prostate related is situated just in front of the rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, it is usually really really irritating and inconvenient for that patient as his urinary strategy is directly affected.

The common prostate health issues are prostate infection, enlarged prostate and cancer of prostate.

Prostate infection, also referred to as prostatitis, is regarded as the common prostate-related condition in men younger than 55 yrs . old. Infections in the prostate related are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common of all forms of prostate infection. It is a result of bacteria found in the large intestines or urinary tract. Patients may feel fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by making use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to alleviate the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition of the particular defect inside the gland along with the persistence presence of bacteria inside urinary tract. It can be due to trauma to the urinary tract or by infections originating from the rest from the body. A patient may go through testicular pain, back pains and urination problems. Although it is uncommon, it can be treated by removal from the prostate defect accompanied by the use antibiotics and NSAIDs to treat the soreness.

Non-bacterial prostatitis is the reason for approximately 90% of all prostatitis cases; however, researchers have not yet to create the causes of these conditions. Some researchers feel that chronic non-bacterial prostatitis occur as a consequence of unknown infectious agents while other think that intensive exercise and lifting might cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a suitable diet is important. These are some in the actions and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is important for our health and wellbeing and this will also maintain your urinary track clean.

2. Some studies declare that a couple of ejaculations each week will prevent prostate type of cancer.

3. Eat steak sparingly. It has been shown that consuming greater than four meals of beef per week will increase the likelihood of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an effective diet with cereals, vegetable and fruits to be sure sufficient intake of nutrients needed for prostate health.

The most crucial measure to adopt to make sure a normal prostate is usually to go for regular prostate health screening. If you are forty years old and above, you must select prostate examination at least annually.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama